Bus Route 790 - 790: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ [ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ] → ΓΛΥΦΑΔΑ [ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ] -
Bus Stops
- 1 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΏΝΙΟΣ
- 2 - ΛΙΤΣΑ
- 3 - ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ
- 4 - ΜΕΤΡΟ
- 5 - ΡΟΔΟΥ
- 6 - ΡΟΣΙΝΙΟΛ
- 7 - ΡΟΣΙΝΙΟΛ
- 8 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
- 9 - ΧΡΗΣΤΟΜΑΝΟΥ
- 10 - ΑΓΙΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
- 11 - ΣΙΔΕΡΑ
- 12 - ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ
- 13 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- 14 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ
- 15 - ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
- 16 - ΠΕΡΟΚΕ
- 17 - ΖΗΝΩΝΟΣ
- 18 - ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
- 19 - ΟΜΟΝΟΙΑ
- 20 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ
- 21 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ
- 22 - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
- 23 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 24 - ΒΑΡΙΏΤΗ
- 25 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 26 - ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- 27 - ΓΑΡΔΕΝΙΑ
- 28 - ΝΑΝΑ
- 29 - ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ
- 30 - ΦΟΡΟΣ
- 31 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 32 - ΔΑΡΖΕΝΤΑ - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- 33 - ΕΛΚΑ
- 34 - ΑΘΗΝΑΣ
- 35 - ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
- 36 - ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
- 37 -
- 38 - ΣΤΡΟΦΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 39 - ΝΟΡΜΑ
- 40 - ΑΝΕΜΩΝΑ
- 41 - ΚΟΝΤΟΠΗΓΑΔΟ - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΛΙΜΟΣ
- 42 -
- 43 - 1η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 44 - 2η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 45 - 3η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 46 - 4η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 47 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
- 48 - 6η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
- 49 - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ
- 50 - ΓΕΦΥΡΑ
- 51 - ΙΣΜΗΝΗΣ
- 52 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 53 - 2η ΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 54 - 3η ΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 55 - 4η ΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 56 - 5η ΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 57 - 6η ΣΑΚΗ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 58 - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ